mso_koupelny_kuchyne
O NÁS
Společnost MSO Trade a. s. vznikla v roce 2000 jako přímý dovozce, výrobce a distributor zboží se zaměřením na vybavení koupelen, vodoinstalační a topenářské techniky, které je prodáváno prostřednictvím velkoobchodního a maloobchodního prodeje. V současné době společnost působí na Českém a Slovenském trhu a snaží se proniknout i do jiných států Evropy.

Velkoobchodní prodej realizují vyškolení regionální prodejci jak v ČR, tak na Slovensku. V rámci maloobchodu společnost provozuje dvě maloobchodní prodejny v Kyjově. Nabídka těchto prodejen je plnosortimentní v rozsahu koupelnové studio, sanita, voda, topení, plyn.

Pro zákazníky prodejny nabízíme:

o grafické návrhy koupelen
o rozvoz zboží (do 20 km zdarma)
o možnost nákupu na splátky
o možnost platby kartou
o akční nabídky
o výprodeje

Certifikáty a osvědčení

Naše společnost je zapsána v "Registru solventních firem". 

Toto členství nás tak řadí do exkluzivní kategorie společností, které se vyznačují tím nejcennějším – seriózností, solventností a spolehlivostí. Věříme, že se nám podaří si toto členství udžet i do budoucna.