GETMI.CZ na Firmy.cz

Sprchová sada s podomítkovou baterií - 3-cestná - kulatý kryt

Výrobce: Mereo Série:  Viana Kód: CB60157B2 Záruka: 2 roky

Na objednávku Sledovat dostupnost
7 641 Kč 6 314,88 Kč bez DPH 8 490 Kč 7 016,53 Kč bez DPH 8 490 Kč 7 016,50 Kč bez DPH
Zde výhodněji o 10%
Tato sprchová podomítková baterie patří do řady vodovodních baterií Sonáta, která se vyznačuje robustním vzhledem a tichým chodem. Velmi kvalitní povrchová úprava a spolehlivost je samozřejmostí.

Trojcestná varianta (s přepínačem 3 polohy) je určena do sprchových koutů s ruční sprchou, hlavovou sprchou a dalším zdrojem tekoucí vody, např. vodopádem.

- keramická kartuš 35 mm
- 10 let záruka na baterii
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR

Součástí setu je talířová sprcha s vodopádem 600x251 mm, držák sprchy, pětipolohová sprcha, nerezová dvouzámková hadice 150 cm, stěnový vývod.
Barva Chrom
Typ Sprchový set